Poznajmy się bliżej

Jestem redaktorką i wydawcą, a obecnie fotografką współpracującą z kobietami biznesu,  influencerami, właścicielami marek i osobami, które świadomie budują  markę osobistą. W pracy fotografa – obok realizowania unikatowych sesji wizerunkowych – wspieram klientów moim know how z obszarów  mediów i komunikacji.

Fascynują mnie ludzie z iskrą w oku,  zjawiska społeczne, kreatywne rozwiązania i pomysły, pasje przekształcone w biznes. Przez wiele lat opisywałam je jako dziennikarka różnych mediów – ogólnopolskiego dziennika, stworzonego od podstaw magazynu dla kobiet czy serwisu branżowego.

Po drodze była jeszcze książka z historiami kobiet –  „Sukces jest kobietą. Piękna twarz biznesu”  i setki zdjęć robionych dla przyjemności. Zanim postanowiłam na dobre zająć się fotografią wizerunkową, poznałam świat komunikacji, budowania marki osobistej i public relations jako redaktor naczelna PRoto.pl. Moderowałam konferencje branżowe i komentowałam newsy ze świata mediów społecznościowych.

Uwielbiam celebrować chwile, śmiać się i uczyć się nowych rzeczy. Mój styl wywodzi się z fascynacji naturalnością fotografii reportażowej, dynamiką i energią  fotografii ulicznej oraz klasyką portretu. Na stałe współpracuję z jednym z najbardziej stylowych mężczyzn w Polsce – Łukaszem Kędziorem, twórcą bloga Lukebook.pl.

Z przyjemnością pomogę Ci opowiedzieć historię Twojej marki i zrealizować wymarzoną sesję. Stwórzmy razem fantastyczny projekt, który pomoże Ci rozwinąć skrzydła!

Joanna Jałowiec

Tel: +48 666 341 888

kontakt@fotofigury.pl