JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ZE MNĄ?

  1. Wstępna rozmowa

Telefoniczna lub spotkanie osobiste. Dobrze jest poznać się jeszcze przed sesją, dzięki temu będzie nam łatwiej współpracować w trakcie zdjęć. Porozmawiamy o celu, jaki chcesz osiągnąć, Twoich potrzebach i tym, co chcesz pokazać odbiorcom. Chętnie dowiem się więcej o Tobie i  Twojej marce.

  1. Ustalenie terminu i formalności

Pracuję zazwyczaj w dni robocze, ale możliwa jest też sesja w weekend. W przypadku sesji personal brand udzielam pełnej licencji komercyjnej na wykorzystanie zdjęć  – czyli masz nieograniczone prawo do ich wykorzystania.

  • Ankieta / moodboard

Autorski kwestionariusz, który wysyłam przed sesją, pozwoli nam ustalić wszystkie szczegóły i opracować plan sesji (lokalizacja, kolory, stylizacja, rekwizyty etc.). Mogę również opracować dla Ciebie tablicę inspiracji (moodboard), jeśli trudno Ci podjąć decyzję co do stylistyki i klimatu zdjęć.

  • Dzień sesji

Spotykamy się na planie, zaczynamy od dobrej kawy  i bierzemy się do pracy. Za dodatkową opłatą możliwa jest usługa profesjonalnego makijażu i stylizacji. W trakcie sesji udzielę Ci prostych wskazówek, jak pozować.

  • Wybór zdjęć do retuszu

W ciągu maksymalnie 3 dni roboczych otrzymasz dostęp do galerii z wyborem zdjęć po mojej pierwszej selekcji. Po otrzymaniu od Ciebie listy wybranych zdjęć, rozpoczyna się najbardziej pracochłonny etap, czyli retusz. Jego zakres ustalamy przed sesją.

  • Gotowa sesja

W ciągu maksymalnie 10 dni roboczych otrzymujesz link do gotowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości, w jakości do druku. W trybie ekspresowym, do 2 dni roboczych, mogę dostarczyć Ci 3 zdjęcia na potrzeby np. pilnej publikacji.

Share your thoughts